Vítejte na našem webu! Jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout úplně novou řadu sportovních elektrických motocyklů s HUB motory s výkonem 5 kW. Naše motocykly jsou poháněny technologií, která vám umožní ujet na jedno nabití 150-180 km s maximální rychlostí 100 km/h.

Protože naše motocykly jsou vybaveny baterií s kapacitou 72v80Ah, kterou lze dobít z běžné zásuvky 220v za méně než 8 hodin. A co se týče nákladů na provoz, je to skutečně úsporná volba. Ujetí více než 100 km stojí pouhých 40 korun.

A to není vše! Chcete-li si vyzkoušet, jak naše motocykly jezdí, můžete nás kontaktovat a zaregistrovat se na testovací jízdu našeho sportovního modelu R3, který je poháněn 5000Wattovým motorem a vypadá jako sportovní motocykl. Avšak pro jízdu na našich motocyklech po silnicích stačí mít řidičský průkaz kategorie AM nebo B.

Navíc naše motocykly jsou úplně nové a stále zabalené v krabici, takže si je můžete vychutnat jako první. Pokud hledáte efektivní, moderní a zábavný způsob dopravy, naše elektrické motocykly jsou pro vás tou správnou volbou.

Nenechte si ujít tuto příležitost! Navštivte naše stránky a objednejte si svůj vlastní elektrický motocykl již dnes!

Zde můžete najít recenzi a testovací jízdu, později zde budeme mít k dispozici vlastní video.

Categories: Moto

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder